SEO optimalizácia, SEO audit, PPC a Online Marketing


Viditeľnosť pre potenciálnych zákazníkov je v konkurenčnom prostredí prvoradá. Ak hľadáte spôsoby, ako zviditeľniť biznis prostredníctvom online marketingu - práve ste ho našli! SEO optimalizácia, SEO audit či PPC reklama. To všetko pre Vašu firmu.

SEO optimalizácia & Audit

seo-optimalizacia-a-audit Mám záujem o SEO audit

Máte webstránku, portál alebo e-shop, ale návštevnosti nie je taká ako by ste si predstavovali? Ste si istý, že stránka je nastavená a funguje správne? Viete, že generické vyhľadávanie produkuje vyššiu mieru konverzie a premeny návštevníkov na klientov? Nechajte si urobiť kompletný SEO audit a my Vám pomôžeme optimalizovať SEO pre Váš projekt.

  • SEO audit web stránky
  • SEO setup web stránky
  • Dlhodobá pravidelná SEO optimalizácia

PPC kampane

ppc-kampane Mám záujem o PPC kampaň

Ak chcete získať kvalitných návštevníkov produkujúcich zisky, vďaka kvalitne manažovanej a dobre cielenej platenej reklame Vám to umožníme v krátkom čase. Stáči správne cieliť na správnu demografickú skupinu, geografickú polohukľúčové slová. Iba dobre cielené kampane generujú vysokú mieru konverzie a držia výdavky "na uzde".

  • Google AdwordsFacebook AdseTarget, LinkedIn a ďalšie
  • certifikát Google Adwords je samozrejmosťou

Social Marketing

social-marketing Mám záujem o Social Marketing

Facebook, Twitter, Google Plus, LinkedIn

Stále nie ste zapojený vo svete sociálnych sietí? Ak chcete byť videný, túto príležitosť nepodceňujte a kontaktujte nás. Pomôžeme Vám zorientovať sa vo svete sociálnych sietí a dostaneme Vašu firmu do povedomia fanúšikov.

Reporting

reporting Mám záujem o online marketing

Nastaviť kampaň, či napísať článok je jedna vec. Aké majú jednotlivé marketingové aktivity dopad je však druhá strana rovnice, ktorá je nemenej dôležitá. Poznať presne dôsledky jednotlivých činností je to, čo posúva firmu a marketing ďalej a vyššie.

Úprava kampaní, prispôsobenie správaniu sa ľudí, vyhľadávačov a pravidelný reporting je samozrejmosťou.

Pripravíme vám cenovú ponuku. Kontaktujte nás. Vyžiadať cenovú ponuku