Vývoj mobilných aplikácií Android, iOS, WP


Mobilná aplikácia je pre vás tým najlepším rozhodnutím. Ak aj vy považujete svojich klientov za to najdôležitejšie, iste chcete byť pre nich vždy zaujímaví.

Sme tu preto, aby sme vám pomohli. Vývoj mobilných aplikácií presne podľa vašich predstáv pre platformy Android, iOS alebo Windows Phone.
Mobilné aplikácie sú na vzostupe. Väčšina “jednoduchých” online projektov sa dá vyriešiť responzívnym designom (prispôsobivý vizuál na všetkých zariadeniach, ale v jednej aplikácií).
Pri náročnejších projektoch sa však z pravidla siaha po prispôsobených mobilných aplikáciách, ktoré vedia pracovať s funkciami telefónu, s ktorými je výsledok jedinečný.

 

Zaujíma ma cena mobilnej aplikácie

Vývoj mobilných aplikácií

vyvoj-mobilnych-aplikacii Potrebujem mobilnú aplikáciu

Hybridné aplikácie využívajú štandardné webové technológie, ktoré sa vzhľadom a funkcionalitou približujú k natívnym aplikáciam. Hybridné aplikácie dokážu bez problémov využívať rôzne funkcie telefónu ako Fotoaparát, GPS, Notifikácie a ďalšie.
Ich hlavnou výhodou je rýchlosť vývoja, aktualizácií a teda nižšia investícia a náklady. Hranice posúvajú aj neustále sa zdokonaľujúce mobilné zariadenia.

Android, iOS, Windows Phone

android-ios-windows-phone Chcem aplikáciu na mieru

Ďalšou výhodou hybridných aplikácií je ich aplikovateľnosť na rôzne platformy a rozlíšenia obrazovky nad jedným zdrojovým kódom. Opäť sa radikálne znižujú náklady na vývoj mobilných aplikácií.
Google Android, Apple iOS alebo Microsoft Windows Phone, prípadne Blackberry. Toto sú všetko platformy, na ktoré tvoríme mobilné aplikácie. Tak neváhajte a prineste svojim klientom a užívateľom zážitok z nového projektu.

Na mieru

na-mieru

Najlepšie aplikácie sú vyrobené na mieru. My vyvýjame mobilné aplikácie, ktoré sa prispôsobujú požiadavkám klienta. Vy potrebujete originálne riešenie. Máte záujem o aplikáciu z oblasti biznisu, komunikácie, sociálnych sietí alebo hier? To nie je problém, konktaktujte nás s vaším nápadom. Radi si s vami prejdeme celé fungovanie a návrh aplikácie. Ponúknite svojim klientom to, čo práve hľadajú a predbehnite svoju konkurenciu. 

Od návrhu po Store

od-navrhu-po-store

V rámci spolupráce vieme poskytnúť kompletný servis. Od návrhu grafického dizajnu a architektúry aplikácie, vytvorenie API na prípadný manažment obsahu, testovanie priamo vo vašich mobilných telefónoch až po Store.
S vývojom vieme poskytnúť publikovanie v prípade Android aplikácie v obchode Google Play, iOS v obchode AppStore alebo Windows Phone v Microsoft Store. Umožnite svojim zákazníkom stiahnutie aplikácie priamo do svojho telefónu.

API design

api-design

Pre komunikáciu mobilnej aplikácie so serverom, alebo so systémom na manažovanie obsahu je potrebné vytvoriť takzvané API, ktoré zabezpečuje tok dát medzi redakčným systémom, aplikáciou a naopak. API sa môže vytvárať na akejkoľvek aplikácií, ktorá má zdielať dáta s externým prostredím, výnimkou nie sú ani mobilné aplikácie.

Cena aplikácie

cena-aplikacie

Cena aplikácií sa samozrejme líši, zavisí od viacerých faktorov (trh vývojárov, samotný dizajn, veľkosť a funkcionalita aplikácie). Toto je vpodstate zjednodušený obraz celého procesu. Celý vývoj mobilnej aplikácie je okrem toho sprevádzaný komunikáciou medzi developerom a klientom, okrem toho je dôležité testovanie a mnoho ďalšieho.

Pripravíme vám cenovú ponuku. Kontaktujte nás. Vyžiadať cenovú ponuku