Vývoj informačných systémov @ Software Na Mieru


Vývoj informačných systémov je správnym rozhodnutím, je kľúčovým elementom firmy, jej konkurenčnou výhodou. Najlepší IS sa prispôsobuje správaniu a fungovaniu spoločnosti.

Informačným systémom a ich vývoju sa venujeme od vzniku našej spoločnosti. Nezabúdame na optimalizáciu a automatizáciu procesov pre spoločnosti a podniky rôzneho zamerania. Za niekoľko rokov sme dokázali našim informačným systémom pomôcť k rozvoju spoločnostiam z oblasti Účtovníctva, Auditu, Poisťovníctva, Dopravy či Stavebníctva.

Pri vývoji kladieme veľký dôraz na návratnosť investície, hladkú implementáciu a prechod na používanie systému, rovnako ako na čo najväčšiu optimalizáciu a prispôsobenie software na mieru požiadavkam spoločnosti.

Firemný informačný systém

firemny-informacny-system Chcem vytvoriť informačný systém

Kvalitatívne a kvantitatívne manažovanie spoločnosti je veľmi dôležité pre jej ďalší rozvoj. Dobre navrhnutý informačný systém Vám poskytuje nástroj pre riadenie a kontrolu spoločnosti. Software o akom snívate.

 • Fakturačný systém, Evidencia nákladov, Cestovné výkazy, Rezervácie zdrojov, Skladové hospodárstvo, Projektový manažment či iné moduly pre procesy firmy.
 • Prispôsobenie sa informačného systému priamo procesom firmy tak, aby zachytával, monitoroval, automatizoval a optimalizoval činnosti spoločnosti.
 • Po rokoch skúseností s vývojom informačných systémov sme dokázali pre rôznych klientov vytvoriť stabilnú platformu a základ ďalšieho rozvoja.

Aplikácie v Cloude

aplikacie-v-cloude Chcem vedieť viac

Pri vývoji informačných systémov kladieme dôraz na ich umiestnenie do cloudu tak, aby boli dáta prístupné centrálne a boli vždy k dispozícii na dosiahnutie z počítača, tabletu či telefónu. Nezanedbávame samozrejme ani ochranu dát. Či už sa jedná o zabezpečenie jedno (meno, heslo) alebo dvoj-vrstvovým (sms) overením prístupu do aplikácie, je možné celú aplikáciu umiestniť na vlastný firemný server tak, aby bola dostupná len prostredníctvom VPN. 

 • Ochrana dát a informácií je vždy na prvom mieste, preto dáta umiestnené v našom Cloude periodicky zálohujeme (niektoré systémy aj 1x/h).
 • Bezpečnosť, trvácnosť a dostupnosť firemných informácií.
 • Informačný systém v "cloude" je tým najlepším riešením.

Software na mieru

software-na-mieru Chcem software na mieru

Spoločnosti majú rôzne pracovné postupy a pravidlá, podnikajú v rôznych oblastiach a majú rôzne zameranie. Na základe týchto údajov pristupujeme ku klientovi individuálne a profesionálne. Celý software a jeho časti sa snažíme navrhnúť tak, aby sa dali potrebné informácie získať v tom správnom čase, vtedy kedy ich klient potrebuje.

 • Pri vývoji informačných systémoch kladieme dôraz na prispôsobenie sa klientovi a firme.
 • Máte špeciálne požiadavky na software? Vyvinieme Vám ho presne podľa Vašich potrieb, potrebujete software na mieru.
 • Samozrejmosťou zavedenia informačného systému do života firmy je aj zaškolenie zamestnancov a podpora pri ďaľšom rozvoji.

Framework SmartOwl

framework-smartowl Vývoj informačných systémov

Ako základ užívateľského rozhrania a zdrojového jadra pri vývoji informačných systémov používame náš framework SmartOwl. Dizajn aplikácie je štandardizovaný pre lepšiu orientáciu naprieč jednotlivými funkcionalitami.

 • Informačný systém môže vyzerať akokoľvek si spoločnost predstavuje.
 • Je samozrejme plne responzívny.
 • Obsahuje množstvo modulov, widgetov a funkcionalít.
 • Predpripravený dizajn a jadro aplikácie umožňujú vytvoriť informačný systém rýchlejšie, jednoduchšie a za nižšie náklady.
 • Informačný systém / redakčný systém pre Vašu firmu.
 • Prečítajte si viac o našom redakčnom / informačnom systéme SmartOwl.
Pripravíme vám cenovú ponuku. Kontaktujte nás. Vyžiadať cenovú ponuku