Grafický Dizajn


Dizajn je kľúčovým prvkom cielenia produktu. Grafický dizajn projektu tvorí prvý kontakt s Vašim zákazníkom. Prvý dojem - základ budúceho vzťahu. Pomocou dizajnu sa snažíme odzrkadliť zameranie produktu, kvalitu služby a poslanie Vašej spoločnosti.

UI/UX Design

ui-ux-design Mám záujem o vytvorenie designu

Pri všetkých nových projektoch, či sa jedná o malé weby alebo robustné informačné systémy, dbáme na správnu implementáciu UI / UX.

UI (user interface / užívateľské rozhranie) je spojovník medzi užívateľom a aplikáciou - má za úlohu očariť užívateľa, zpríjemniť mu jeho pobyt v aplikácií. Pohľadné a použiteľné UI sa snažíme dosiahnuť kvalitným a nadčasovým grafickým designom.

UX (user experience / používateľská skúsenosť) - nie je na svete nič horšie ako aplikácia, ktorá sa ťažko používa alebo zostane užívateľmi nepochopená. V našich grafických dizajnoch a následne projektoch sa snažíme o to, aby mal užívateľ všetko usporiadané logicky, tzv. "po ruke" a každú operáciu s aplikáciou mohol vykonať na čo najmenší počet klikov alebo ťuknutí do kláves.

Práve správne implementované UI / UX rozdeľuje aplikácie na dobré a mimoriadne kvalitné.

Korporátna Identita

korporatna-identita Chcel by som prezentovať svoju firmu

Prezentujte svoju firmu štýlovo a s noblesou. Definujte sa voči externému prostrediu kvalitným prevedením Vašej korporátnej identity. Štandardizujte spôsob akým komunikujete a zvoľte pre svoju firmu ten správny design.

návrh firemných farieb

návrh loga a jeho dizajn manuál

návrh hlavičkového papiera

návrh vizitiek a pečiatok

návrh faktúry

a ďaľšie materiály...

 

DTP & Print

dtp-a-print Chcel by som grafický návrh produktu

Grafický návrh business katalógov, brožúr a iných PR tlačových produktov.

Branding

branding Mám záujem o branding

Branding spoločnosti a návrh dizajnu na rôzne reklamné predmety.

Pripravíme vám cenovú ponuku. Kontaktujte nás. Vyžiadať cenovú ponuku