Vývoj web aplikácií a softvéru na mieru

Chceme byť pri informatizácií Vašej firmy.
Vyvinieme webovú aplikáciu, softvér na mieru alebo informačný systém, ktoré zautomatizujú prácu vo vašom biznise.

Softvér na mieru

Spoločnosti majú rôzne pracovné postupy a pravidlá, podnikajú v rôznych oblastiach s odlišným zameraním. Preto potrebujú softvér na mieru. Či už podnikáte v priemysle (výroba, logistika, distribúcia a iné) alebo v službách (poisťovníctvo, zdravotníctvo, obchodné služby a iné) a pracujete s veľkým množstvom dát a informácií, naše riešenia sú pre vás ideálne. Navrhujeme a implementujeme softvér, ktorý dáta spracováva, vyhodnocuje, a to presne tak ako potrebujete a kedy to potrebujete.

Neprispôsobujte sa softvéru! Prispôsobte softvér vašej firme.

Chcem softvér na mieru

Vývoj webových aplikácií

Vytvárame a vyvíjame webové aplikácie. Či sa jedná o projekt na mieru, alebo o štandardné riešenia portálov, e-commerce alebo robustných web stránok, náš skúsený tím vývojárov si poradí s každou výzvou. Web aplikácie podľa Vašich predstáv od úvodného zadania, implementáciu až po dlhodobú podporu riešenia. Prijmeme všetky výzvy na vyriešenie zdanlivo neriešiteľných obchodných problémov pomocou softvéru.


Nechajte si vytvoriť web aplikáciu na mieru.

Chcem webovú aplikáciu

Firemný informačný systém

Kvantitatívne manažovanie firmy je veľmi dôležité pre jej ďalší rozvoj. Dobre navrhnutý informačný systém vám poskytuje nástroj pre riadenie a kontrolu spoločnosti. Pomocou IS dokážeme vyriešiť všetky prevádzkové, výrobné alebo administratívne úlohy, ktoré sú bežnou súčasťou života firmy. Od riadenia a evidencie finančných tokov, cez riadenie a plánovanie HR až po optimalizáciu a automatizáciu výroby či riadenia. Samozrejmosťou zavedenia informačného systému do spoločnosti je aj zaškolenie zamestnancov a dlhodobá podpora pri ďalšom rozvoji.

Manažujte svoju firmu efektívne! Implementujte informačný systém!

Chcem firemný IS

Aplikácie v Cloude

Vytvárané web aplikácie, online softvér a informačné systémy z princípu uploadujeme do cloud-u. Bezpečnosť, trvácnosť a prístupnosť dát sú pre firmu prvoradé v každom okamihu jej života.

Či už pristupujete k dátam cez telefón / tablet na cestách alebo z počítača v kancelárii, dáta sú v bezpečí a vždy dostupné.  Cloudové služby sa dajú za každých okolností škálovať a prispôsobovať veľkosti a požiadavkám firmy.

Od štandardného webhostingu v datacentre až po služby Google Cloud a AWS.

Chcem aplikáciu v Cloude

Projekty