Ostatné služby

Poskytovaním ostatných služieb doplňujeme našu univerzálnosť a široký záber pôsobnosti v oblasti IT podnikania.
Našim cieľom je plnohodnotné zastrešenie IT a online projektov vo všetkých fázach ich životného cyklu.

Grafický dizajn

Vo všetkých našich službách či sa jedná o mobilné aplikácie, informačné systémy alebo webové aplikácie dbáme na správnu implementáciu UI/UX. UI - užívateľské rozhranie má za cieľ spríjemniť užívateľovi používanie aplikácie. Cieľom UX - užívateľskej skúsenosti je jednoduché a logické používanie aplikácie, ktoré bude užívateľovi prirodzené. Práve UI a UX odlišuje dobré projekty od tých úspešných.

Mimo toho sa venujeme výrobou grafických podkladov pre online marketing. Bannery na reklamné kampane, posty na sociálne siete a pod. Nie je nám cudzia ani príprava printových materiálov a kreatíva korporátnych identít - katalógy, brožúry, katalógy, logo design manuál či príprava iných reklamných materiálov.  

Krása predáva! Riešte dizajn ako nástroj predaja, nie ako módny výstrelok!

Mám záujem o grafický dizajn

Hostingové služby a domény

Pri vývoji všetkých online projektov klientom poskytujeme plnú podporu aj v doplnkových oblastiach týkajúcich sa prevádzky aplikácií. V prípade, že máte aplikáciu od nás, vieme Vám zabezpečiť jej webhosting na našich serveroch s vysokou dostupnosťou a spoľahlivosťou alebo zabezpečiť cloudové riešenie od Google či Amazonu. Okrem toho pre Vás vieme zaregistrovať internetovú doménu, či zabezpečiť SSL (https) certifikát.

Všetko pod jednou strechou, pod jednou kontaktnou adresou.

Chcem sa stať klientom

Poradenstvo

Máte problém špecifikovať svoj projekt alebo vykonať úvodnú analýzu? Potrebovali by ste pomôcť s návrhom informačného systému, optimalizáciou procesov alebo poradiť ako začať s online marketingom? Obráťte sa na nás. Náš skúsený tím programátorov, marketérov a manažérov Vám určite pomôže nájsť to správne riešenie. Zanalyzujeme situáciu a navrhneme Vám  riešenie.

Najlepšie výsledky vychádzajú vždy z kvalitnej prípravy a skúseností!

Inovatívnosť

Byť inovatíny a byť krok pred konkurenciou je pre nás kľúčové. Sledujeme novinky v oblasti vývoja mobilných aplikácií, informačných systémov a vývoja softvérov. Do vývoja aplikujeme nové technológie, ktoré sú efektívnejšie a kvalitnejšie. Nebojíme sa výziev a ochotne Vám vyhovieme aj pri nápadoch, ktoré vyžadujú vysokú mieru inovatívnosti.

Inovatívnosť pre nás znamená neustálu zmenu s cieľom vytvoriť hodnotu pre klienta.

Kreativita

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a originálne a snažíme sa mu dať špecifickú hodnotu. Prísť na niečo, čo by spravilo Váš nápad ešte lepším a originálnejším. Spokojný a nadšený klient je aj náš úspech.

Riešenie problémov “iným” spôsobom je zakorenené vo firemnej kultúre ambitas!

Pracujte pre nás