Online marketing

Viditeľnosť Vašej firmy je pre potenciálnych zákazníkov v konkurenčnom prostredí prvoradá.
SEO, PPC, ASO, branding, social marketing - to sú len niektoré spôsoby ako zviditeľniť Vašu firmu alebo produkt.
Všetko na mieru podľa Vašich potrieb.

SEO audit & SEO optimalizácia

Máte web stránku, webový portál alebo e-shop, avšak návštevnosť či výkon nie sú také, ako by ste si predstavovali? Základom úspešného organického vyhľadávania je fungujúca a dobre nastavená web stránka.  Nechajte si urobiť kompletný SEO audit, ktorý odhalí chyby na Vašom webe. Spravte zo svojich návštevníkov Vašich klientov aj vďaka SEO optimalizácii.

SEO audit web stránky, SEO setup web stránky a dlhodobá SEO optimalizácia.

Mám záujem o SEO

PPC kampane

PPC kampane (pay-per-click) alebo aj platené reklamy Vás dostanú na prvé pozície vo vyhľadávaní za krátky čas. Platíte iba za preklik, a preto máte svoje výdavky na reklamné kampane pod kontrolou. Reklamnú kampaň Vám nastavíme cielene pre Vašich potencionálnych klientov na základe Vašich kľúčových slov. Dovedieme Vašich návštevníkov až ku konverzii.   

Google Adwords, Azet Klik, eTarget, Heureka - od nového webu až po reálny predaj!

Mám záujem o PPC kampaň

Marketing na sociálnych sieťach

Sociálne siete sú dlhodobo veľmi populárne. Využite veľký počet užívateľov sociálnych sietí a zviditeľnite svoje podnikanie. Budujte branding a vzťah s Vašimi zákazníkmi, fanúšikmi. Pravidelné posty a komunikácia na sociálnych sieťach sú podstatnou súčasťou online marketingu. Vždy sledujeme trendy a novinky na sociálnych sieťach a v online prostredí.

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, G+. Ak nie ste na sociálnych sieťach - NIE STE!

Mám záujem o marketing na sociálnych sieťach

Starostlivosť a reporting

Počas spolupráce s vami neustále komunikujeme a pravidelne reportujeme dosiahnuté výsledky. Neustála komunikácia a vyhodnocovanie online marketingu pomáha pri ďalších úpravách a optimalizácií reklamných kampaní za účelom dosiahnutia cielu.

Analýza - Kreatíva - Zpracovanie - Prevedenie - Report - Vyhodnotenie.

Mám záujem o online marketing

Projekty