Vývoj mobilných aplikácií

Zabezpečíme vývoj mobilných aplikácií podľa Vašich požiadaviek.
Výkonné a komplexné mobilné aplikácie pre business.
Stavte na dlhoročné skúsenosti a efektívny vývojový proces.

Vývoj mobilných aplikácií

Vytvárame mobilné aplikácie a vyvíjame ich s nadšením. Novodobé efektívne riešenia pre malé či veľké firmy sú ukryté v kvalitných mobilných aplikáciách. Využite silu smartfónov a priblížte sa k svojím klientom alebo optimalizujte interný proces prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Potrebujem mobilnú aplikáciu

Mobilné aplikácie pre Android alebo iOS

Na vývoj mobilných aplikácií používame hybridné technológie, vďaka ktorým sa dá mobilná aplikácie implementovať na rôzne platformy. Výhodou hybridných mobilných aplikácií sú nižšie náklady na vývoj a ich rýchlejšia implementácia do praxe. Vyvinieme mobilnú aplikáciu pre Android aj pre iOS.

Potrebujem apku pre obe platformy

Mobilné aplikácie na mieru

Mobilné aplikácie nájdu uplatnenie vo všetkých sférach podnikania. Vyvíjali sme mobilné aplikácie pre priemysel, obchod, logistiku či zdravotníctvo. Poradíme si s každou požiadavkou a vytvoríme pre Vás mobilnú aplikáciu na mieru

Chcem mobilnú aplikáciu na mieru

Proces tvorby mobilnej aplikácie od A po Z

S nami ide tvorba mobilnej aplikácie hladko a jednoducho. Po zanechaní kontaktu sa s Vami stretneme, zanalyzujeme situáciu a navrhneme riešenie ako vytvoriť Vašu mobilnú aplikáciu. Nasleduje samotný vývoj mobilnej aplikácie, ktorý je riadený našim tímom. Nasleduje proces testovania a skúšobná prevádzka. Po schválení vytvorenej aplikácie prichádza na rad nahratie do storov (GooglePlay, AppStore), prípadne jej distribúcia mimo aplikačných obchodov (interné nasadenie). Samozrejme po dokončení vývoja vám naďalej poskytujeme podporu pri ďalšom vývoji a aktualizácií.

Vytvorte mi mobilnú aplikáciu

API

Pri tvorbe mobilných aplikácií berieme do úvahy projekt ako celok. Pri vývoji mobilnej aplikácie zabezpečíme v pozadí vytvorenie informačného systému alebo web aplikácie a vytvoríme API pre prepojenie týchto systémov. Komplexné riešenie pod jednou strechou.

Cena aplikácie

Cena aplikácií sa samozrejme líši, zavisí od viacerých faktorov (trh vývojárov, samotný dizajn, veľkosť a funkcionalita aplikácie). V cene je zahrnutá  komunikácia medzi developerom a klientom, testovanie a celá administratívna podpora vývoja mobilnej aplikácie.

Získať cenovú ponuku
 •  

  Po zanechaní kontaktu sa s Vami stretneme, zanalyzujeme situáciu a navrhneme riešenie ako vytvoriť Vašu mobilnú aplikáciu.

 •  

  Nasleduje samotný vývoj mobilnej aplikácie našimi skúsenými programátormi.

 •  

  Aplikácia sa otestuje a odovzdá do rúk spokojného klienta.

 •  

  Nezabudneme na Vás ani po odovzdaní aplikácie. Poskytneme Vám podporu a ochotne poradíme pri akomkoľvek probléme.

Projekty