Responzívny web už nestačí - potrebujete aplikáciu

Blog - Zaujímavosti

13 Sep 2016 - ambitas

Responzívny web už nestačí - potrebujete aplikáciu
Responzivita je v súčasnosti neodmysliteľnou súčasťou každého webu. Prečo už vlastne responzívny web nestačí?

Ak chcete vedieť viac o responzívnom web dizajne, prečítajte si tento blog. Nasledujúci článok je venovaný tomu, prečo mobilnou aplikáciou dosiahnete viac.

Buďte inovatívni

Počet užívateľov na mobilných zariadeniach neustále rastie. Podobným spôsobom môžu rásť aj vaši zákazníci. Ak aj vy považujete svojich klientov za to najdôležitejšie, iste chcete byť pre nich vždy zaujímaví.

Predbehnite konkurenciu

Svojim zákazníkom ponúknite to, čo práve hľadajú. Musíte naplniť ich očakávania, inak príde niekto iný. Buďte o krok vpred.

Mobilné aplikácie

 

Chcem sa odlíšiť od konkurencie

Využívajte funkcie mobilu naplno

Ak chcete využívať funkcie telefónu naplno, responzívny web to za vás nevyrieši. V aplikácií môžete využívať pokročilé funkcie, ktoré používateľ práve potrebuje:

  • GPS - zameranie polohy
  • Kamera - rýchle skenovanie kódu, fotka/video a nahratie do aplikácie...
  • Notifikácie - notifikácie vždy a všade, aplikáciu nemusíte neustále sledovať, notofikácie to vyriešia za vás a tak vám už žiadna dôležitá informácia neujde
  • a mnoho ďalšieho

Práve funkcie telefónu dokážu urobiť vašu aplikáciu jedinečnou

Na mieru

Aplikácie na mieru sú tie najoriginálnejšie. Preto aj vy potrebujete originálne riešenie. Získate aplikáciu, ktorá bude spĺňať všetky vami zadané požiadavky a funkcionalitu.

Mobilná aplikácia a jej výhody

S mobilnou aplikáciou zaujmete

Mobilné aplikácie menia vnímanie okolitého sveta a tým aj vašej spoločnosti. Viete koľko ľudí môže využiť práve vaše služby vďaka mobilnej aplikácii? Ponúknite svojim zákazníkom komfort a budujte s nimi vzťah.