Ambitas oslavuje 8 rokov

Blog - Svet ambitas

24 Nov 2017 - ambitas

Ambitas oslavuje 8 rokov

Aj vďaka Vám oslavuje ambitas svoje 8. výročie založenia.

Áno. Už 8 rokov pôsobí softvérová firma ambitas na slovenskom trhu. Už 8 rokov sa snažíme byť stále lepšími vo svojom obore, napredovať a starať sa o spokojnosť našich zákazníkov. Aj vďaka Vám sa naša firma rozširuje a ponúka čoraz viac služieb.

Okrem tvorby web stránok, mobilných aplikácií či informačných systémov, sme naše portfólio služieb rozšírili aj o seo optimalizáciu a online marketing. V každej oblasti inovujeme a  sledujeme novinky, ktoré následne implementujeme do našej práce.

Čo sa nám za ten čas podarilo?

  • Zrealizovali sme viac ako 200 úspešných projektov.
  • Vyhoveli sme požiadavkam viac ako 100 klientov.
  • Zaviedli sme nový systém zákazníckej podpory, aby sa komunikácia s našimi klientmi stala rýchlejšia.
  • Na našom blogu sme napísali viac ako 80 článkov, kde sme sa s Vami podelili so zaujímavosťami zo sveta IT ako aj s návodmi a postupmi, ktoré Vám pomôžu pri IT biznise.
  • Zamestnávame 12 zamestnancov - šikovných programátorov, grafikov, marketérov, account manažérov, ktorí spolu tvoria jednotný tím.

Za úspechom našej firmy stojí kvalitná práca. Zodpovedne pristupujeme ku všetkému, čo robíme, a preto sa na nás naši klienti vedia spoľahnúť.


Týmto sa chceme poďakovať všetkým našim klientom, ktorí s nami spolupracovali. Mnoho z nich s nami spolupracuje už niekoľko rokov, čo svedčí o ich spokojnosti. Uznanie si zaslúžia aj všetci zamestnanci a spolupracovníci ambitasu. Vďaka ich práci sa mohlo pracovať na veľkých projektoch a dotiahnuť ich k úspešnému koncu.


Veríme, že aj naďalej budeme pokračovať v tom, čo robíme, aspoň tak dobre ako doteraz. Tešíme sa nové výzvy a nové projekty - ambitas | make it happen.