Portfólio


Nechávame za seba hovoriť našu prácu

Nový web pre skupinu Vidiek

Nový web pre skupinu Vidiek


Pre známu a obľúbenú slovenskú skupinu Vidiek sme vytvorili jednoduchý prezentačný web ich kapely. Na webe môžu návštevníci nájsť informácie o skupine, o jej členoch a zoznam nadchádzajúcich koncertov. Zaujímavé pre užívateľov môže byť aj funkcionalita, ktorá umožňuje prehratie ukážok pesničiek z ich albumov.

01.06.2015
tvorba web stránky

Redesign webu pre spoločnosť Benzinol

Redesign webu pre spoločnosť Benzinol


Pre spoločnosť Benzinol - prevádzkovateľa mnohých čerpacích staníc po celom území Slovenskej republiky - sme vytvorili novú web stránku zameranú na prezentáciu firmy a jej služieb, ktoré svojim klientom ponúkajú. Nový web je responzívny, SEO optimalizovaný a ponúka tak príjemné užívateľské rozhranie.

01.08.2016
tvorba webu

Web portál Učiteľské noviny

Web portál Učiteľské noviny


Novo-vzniknuté občianske združene Učiteľské noviny, o.z. znovu po dlhých rokoch odmlky "vzkriesili" informačný portál ucn.sk. Portál aktívne monitoruje a informuje učiteľov a širokú verejnosť o aktuálnom dianí v školstve.

Portál obsahuje širokonastaviteľný článkový systém optimalizovaný pre jednoduchý manažment obsahu. Učitelia, ale aj iní návštevníci majú možnosť vytvoriť si vlastný profil, kde môžu samostatne blogovať a vyjadriť svoje názory prostredníctvom vlastných článkov.

29.06.2015
web portál

WebReport - online research tool

WebReport - online research tool


WebReport je nástroj na monitorovanie online médií. Založený na neustálom prehľadávaní webu prináša svojim klientom štrukturované informácie v tom správnom čase - teda ihneď.

Možnosť nastavení e-mailových notifikácií, vytváranie reportov zo sledovania, dynamické nastavovanie kampaní a sledovaných kľúčových slov. To všetko je iba zlomok toho čo svojim klientom WebReport ponúka.

30.08.2013
portál - monitoring online médií

Dizajnový web pre TaxiSlovakia

Dizajnový web pre TaxiSlovakia


Vytvorili sme nový web pre luxusnú taxi službu pôsobiacu na Slovensku. Okrem dizajnového webu v 8 jazykových mutáciách, sme pre spoločnosť vytvorili kompletný corporate design tak pre online sféru, ako aj pre celý printing.

Web okrem štandardných funkcionalít obsahuje aj formulár na spracovanie cenových ponúk a fakturačný systém.

12.10.2014
dizajnový web

Web pre Priemyselný park Sereď

Web pre Priemyselný park Sereď


Pre developerskú spoločnosť Rebod sme vytvorili prezentačnú web stránku pre podporu ich projektu - Priemyselný park Sereď - Juh. Priemyselný park sa rozkladá na ploche viac ako 30 kilometrov štvorcových a poskytuje logistický priestor a zázemie pre mnohé svetoznáme firmy/značky.

Okrem samotnej online prezentácie riešime aj printové materiály pre podporu priemyselného parku.

26.05.2014
tvorba prezentačného webu

Web pre HÖRMANN Partner

Web pre HÖRMANN Partner


Pre najväčšieho autorizovaného predajcu značky Hörmann na Slovensku sme vytvorili moderný responzívny web so základným SEO nastavením. Spoločnosť sa zaoberá okrem predaja aj montážou a servisom brán, dverí, pohonov a príslušenstva. Tak ako produkty Hörmann ponúkajú kvalitu zákazníkom, aj web spĺňa rovnaký účel pre používateľov.

13.11.2015
Tvorba webu

Moderné kotly TOPMAX

Moderné kotly TOPMAX


Vytvorenie nového moderného webu pre spoločnosť TOPMAX, ktorá ponúka široký sortiment ohrievacej a vykurovacej techniky. Web je príjemný pre používateľa a pre administrátorov poskytuje jednuduchú manipuláciu na akomkoľvek zariadení vďaka redakčnému systému smartOwl. Výnimkou nie je ani dôležité základné SEO nastavenie webu.

12.08.2016
tvorba webu

Nový web pre Taxi Schwechat

Nový web pre Taxi Schwechat


Vytvorili sme nový web pre taxi službu, ktorá sa zameriava na transfer osôb medzi európskymi metropolami a ich letiskami. Okrem dizajnového webu v 8 jazykových mutáciách, sme pre spoločnosť vytvorili kompletný corporate design tak pre online sféru, ako aj pre celý printing.

18.11.2015
web stránka

Realitný portál seneckereality.sk

Realitný portál seneckereality.sk


Pre spoločnosť Stav-color sme vytvorili realitný portál na podporu predaja nehnuteľností, ktoré sami postavili. Realitný portál disponuje detailnými informáciami o jednotlivých nehnuteľnostiach ale aj ich začlenení do projektov. Realitný portál je automatizovaný a nehnuteľnosti sú exportované na realitné portáli.

29.09.2014
realitný portál

Arisan - účtovníctvo

Arisan - účtovníctvo


Redizajn webu pre slovenskú účtovnícku spoločnosť ARISAN. Stránka je postavená na našom redakčnom systéme, ktorý stránke vdýchol dynamiku a posunul web a najmä jeho obsah bližšie ku klientom firmy.

Stránka je multijazyčná (slovenčina, angličtina, nemčina). Redakčný systém dovoľuje upravovať obsah jednotlivých jazykových mutácií podľa potrieb užívateľov, na ktorých je daná jazyková verzia určená.

Pre nový web sme nastavili On-Page SEO a pravidelné Off-Page SEO, ktoré pomohlo webu umiestniť sa na popredných pozíciach vo výsledkoch vyhľadávania Google. Samozrejmosťou je responzívny dizajn, ktorý uspel v testoch Google na maximum. Taktiež sme vytvorili konverznú vstupnú stránku pre účtovníctvo Bratislava.

Pre zlepšenie komunikácie s klientami a ostatným externým prostredím má firma k dispozícií BLOG a NEWSLETTER, pomocou ktorého rozširuje dôležité informácie...

16.09.2016
tvorba firemného webu a SEO

Konfigurátor brán DIAMAT

Konfigurátor brán DIAMAT


Pre spoločnosť Hörmann Partner sme vytvorili konfigurátor garážových sekcionálnych brán. Aplikácia Vás prevedie krok po kroku, kde si vyberiete pre Vás to správne príslušenstvo. Využite výhody aplikácie a zostavte si garážovú bránu podľa Vašich predstáv na akomkoľvek zariadení.

04.04.2015
Konfigurátor brán

Web pre Etaenergy

Web pre Etaenergy


Pre spoločnosť Etaenergy, ktorá sa špecializuje na výrobu kotlov na biomasu, sme vytvorili nový SEO optimalizovaný web. Spoločnosť spája najmodernejšiu techniku s prirodzene obnoviteľnými zdrojmi, teda takáto spoločnosť si žiada aj najmodernejší web príjemný pre užívateľa.

28.07.2016
Tvorba webu

Online účtovnícka aplikácia

Online účtovnícka aplikácia


Na mieru vytvorená online aplikácia pre účtovnícku spoločnosť Arisan. Nad robustnou aplikáciou od spoločnosti Stormware - Pohoda, sme vytvorili jej zjednodušenú online verziu pre účely pohodlnejšieho prístupu klientov firmy k ich dátam. Reporting (súvaha a výsledovka), Fakturácia, Evidencia prijatých dokladov a HR Management, a to všetko v reálnom čase online.

15.06.2015
aplikácia na mieru

Realitná kancelária LeMar Trading

Realitná kancelária LeMar Trading


Spoločnosť LeMar Trading, s.r.o. je skúsenou realitnou kanceláriou na slovenskom trhu. Na vytvorení web stránky pre ich spoločnosť sme už s nimi spolupracovali už v minulosti. Teraz potrebovali svoju webovú stránku redizajnovať a doplniť funkčnosti, ktoré im na starom webe chýbali.

Spoločnosti sme zabezpečili plný servis od zabezpečenia web hostingu a registráciu domény až po implementáciu redakčného systému a spustenie hotovej web stránky. Samozrejmosťou je zachovanie exportovaných realít na portal realityexport.sk.

Oproti pôvodnému webu sa súčasná verzia rozšírila o jazykovú verziu - tento krát je stránka dostupná aj pre anglicky hovoriacich návštevníkov. Navyše sme do prezentácie projektov zapracovali modul na zobrazenie jednotlivých bytových jednotiek v rámci developerského projektu.

15.04.2012
tvorba realitného portálu

BauHolding Dreamhome

BauHolding Dreamhome


Pre spoločnosť Bau Holding - rodinné domy sme vytvorili webovú prezentáciu na podporu ich produktov. Táto web stránka súčasne funguje ako web pre partnerov. Partneri si môžu časť stránky administrovať sami a tak mimo hlavných produktov spoločnosti ponúkať tiež svoje služby

31.03.2014
tvorba partnerského webu

Web pre BikeSki

Web pre BikeSki


Pre menšiu dynamickú firmu, ktorá sa zaoberá predajom a servisom lyží aj bicyklov, sme vytvorili web stránku na podporu ich corporate designu, ktorý si stanovili ako branding svojho sídla vo Vajnoroch.

11.08.2014
tvorba prezentačného webu

Redizajn webu pre firmu Kvalstav

Redizajn webu pre firmu Kvalstav


Pre spoločnosť Kvalstav, s.r.o. sme kompletne redizajnovali ich webovú stránku. Spoločnosť sa zaoberá najmä stavebníckou činnosťou v oblasti mesta Senec a má za sebou veľa úspešných developerských projektov.

Sme radi, že sme im mohli pomôcť v oblasti online marketingu - výrobou nového webu.

02.10.2015
redizajn webu

L+L autobusová doprava

L+L autobusová doprava


Pre spoločnosť L+L autobusová doprava v Senci sme vytvorili už v poradí 3 redizajn ich web grafiky.

Webová prezentácia už tradične obsahuje na svojom pozadí administračný systém pre správu webu ambWEB. Zaujímavosťou tohto redizajnu je responzívna grafika, ktorá sa prispôsobuje veľkosti displeja rôznych zariadení (desktop, tablet, telefon). Skúste to sami!

Do webovej prezentácie sme museli doprogramovali modul na odoslanie žiadosti na vytvorenie cenovej ponuky.

Vrámci informačného systému sme spoločnosti pomohli podchytiť tvorbu cenových kalkulácií pre ich klientov a podchytiť manažment objednávok v čase, presne podľa dostupných zdrojov (autobusov, šoférov a pod).

25.04.2013
tvorba firemného webu + IS

MF Pro portál / fórum

MF Pro portál / fórum


Projekt MFpro je veľmi zaujímavým portálovo obchodným riešením, ktoré ponúka architektom a projektantom priestor na publikáciu a uverejnenie svojich projektov rodinných domov alebo riešení interiérov. Ich produkty si samozrejme môžu návštevníci portálu zakúpiť.

Technologicky je stránka postavená spojením eshopového riešenia s našim portálovým riešením. Projektanti majú k dispozícii vo svojom konte vytváranie projektov, pridávanie interiérov, nahrávanie a jednoduchu úpravu obrázkov, spravu objednávok, štatistiky projektov a podobne. V systéme je tiež implementovaná funkcionalita na efektívnu komunikáciu medzi trojuholníkom architekt-mfpro-klient ako aj samotný objednávkový proces.

Na podporu tohto portálového riešenia sme vytvorili tiež kompletné diskusné fórum.

15.04.2013
tvorba portálu a diskusného fóra

Diamat

Diamat


Pre spoločnosť DIAMAT, zaoberajúcou sa predajom, montážou a servisom brán, okien, dverí, pohonov a nakladacej techniky, sme vytvorili modernú responzívnu webstránku. Web disponuje množstvom funkcionalít, ktoré prinášajú osoh tak návštevníkom a zákazníkom ako aj samotným administrátorom systému. Na webe sa nachádza konfigurátor garážových brán HÖRMANN, kde si môže zákazník nakonfigurovať akúkoľvek bránu bez potreby kontaktu spoločnosti. Okrem toho web obsahuje interaktívny eshop s množstvom funkcií.

01.04.2015
tvorba webu

eEcho - informačný systém pre občanov

eEcho - informačný systém pre občanov


V rámci interného developmentu, sme spustili projekt eEcho - informačný systém pre občanov. IS je určený na používanie samospráv, miest a obcí a jeho primárnym cieľom je včasné, dôkladné a technologicky vyspelé informovanie občanov v meste alebo obci. Informácie tečú k občanom prostredníctvom mailov, sms správ aj prostredníctvom tlačových správ. 

15.09.2014
informačný systém

Nicolina Retail Park

Nicolina Retail Park


Jednoduchá projektová stránka zameraná na možnosti priemyselného parku budovaného developerskou spoločnosťou klienta. Stránka je plne responzívna, takže poskytuje pohodlie a najväčšiu možnú informatívnosť na ktorom koľvek zariadení

15.12.2013
tvorba projektového webu

Pilates - rehabilitačné štúdio Žilina

Pilates - rehabilitačné štúdio Žilina


Pre žilinské Pilates štúdio sme vytvorili základnú prezentačnú web stránku, ktorá funguje na našom redakčnom systéme. Okrem štandardných funkcií a upravovaní statických stránok, ktoré náš redakčný systém ponúka, sme do webu implementovali aj jednoduchý blogovací systém formou noviniek a blogovacích správ.

V neposlednom rade sme do systému zapracovali aj systém prihlasovania sa kurzy, ktoré štúdio ponúka. Na každý kurz je možné sa prihlásiť v rámci niekoľkých termínov. Kurzy aj termíny kurzov sú plne manažovateľné v redakčnom systéme, kde si navyše klient môže sledovať priebežný stav naplnenia kurzov a informácie o prihlásených učastníkoch kurzu.

Samozrejme všetci návštevníci Pilates štúdia v žiline môžu byť informovaní prostredníctvom Newslettra. Veríme, že stránka štúdiu pomôžte prilákať nových pilates cvičencov.

15.07.2012
tvorba firemného webu

STAV-COLOR

STAV-COLOR


Vytvorenie webovej prezentácie pre spoločnosť STAV-COLOR. Napriek tomu, že spoločnosť nie je priamo realitná kancelária, redakčný systém obsahuje funkcionalitu pre prezentáciu a predaj postavených bytov.

Je to v poradí už druhý web pre túto spoločnosť z našej dielne. Spoločnosť okrem základného balíka redakčného systému žiadala aj implementáciu modulov Referencie a Projekty. Projekty sú určené na prezentáciu budov, ktoré spoločnosť stavia. V rámci prezentácie samotných budov je možné tiež prezentovať samotné detaily o predávaných bytoch.

20.07.2012
tvorba korporátneho webu

Register developerských projektov

Register developerských projektov


Business portál určený najmä pre developerom na získavanie presných informácií o dianí vo svete developerov. 

Zisťovanie priemerných cien za nehnuteľnosti, informácie ohľadne budovaných projektov, kontaktných údajov a v neposlednom rade rôzne dychberúce štatistiky, ktoré sú potrebné pre rozhodovanie. To všetko a oveľa viac prináša business portál REDEPO.

30.05.2014
business portál

Ecco Winery

Ecco Winery


Pre spoločnosť New Concept spol. s r. o. sme vytvorili základnú prezentačnú web stránku, ktorá funguje na našom redakčnom systéme. Webová stránka obsahuje popri štandardných funkciách a upravovaní statických stránok, ktoré náš redakčný systém ponúka zaujme reprezentatívnou grafikou. Na stránke nájdu zákazníci všetký potrebné informácie o neco estate winery a podorbný profil spoločnosti.

30.11.2012
tvorba firemného webu

Pripravíme vám cenovú ponuku. Kontaktujte nás. Vyžiadať cenovú ponuku